Hizmetlerimiz

Ticaret ve İş Tercümeleri

  • Ticari dokümanlar, bankacılık, finans işlemleri, sözleşmeler, teklifler, uluslararası taahhütler, araştırmalar v.b. her türlü ticari yazışma tercümeleri konularının uzmanı ticari tercümanlarımızca yapılır.

Web Sitesi Tercüme Hizmeti

  • Web siteniz farklı dillere, tasarımına uygun kalınarak çevrilmesi hizmetidir. Vereceğimiz minimum fiyatlar ile kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız. İsterseniz sıfırdan web sitenizi de kurabiliriz.

Hukuki Tercüme Hizmetleri

  • Uluslararası ve T.C. hukuku konusunda uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen tercüme hizmetidir. Sözleşmeler, Vekaletnameler v.b. konulardaki tercüme çalışmalarıdır.
Tercümanlık Hizmetleri
Profesyonel çeviri bürosu olarak siz değerli müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garanti ediyoruz.
Şirket Kuruluşları
Ticari hayatın başlangıcı şirket kuruluşu ile başlamaktadır. Ülkemizde şirket kuruluşu Limited ve Anonim Şirket başlıkları altında yapılmaktadır.
Çalışma İzinleri
Türkiye’de yabancı çalıştırmak isteyen işverenler, Çalışma Bakanlığı’ndan Çalışma izni almakla yükümlüdürler.
Reklamcılık
Günümüzde internet reklam hizmeti, marka, ürün veya hizmetlerin internet aracılığıyla tanıtılmasıdır. Online reklamcılık olarak da adlandırılır.
Türk Vatandaşlığı
Türk vatandaşlığına geçiş, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile vatandaşlık bağı bulunmayan kişinin Türk vatandaşlığını kazanmasıdır.
Kurumsal Danışmanlık
Kurumsal danışmanlık sistemin uyumlu bir şekilde çalışması, kurumun verimliliğini ve üretkenliğinin göstergesidir. Her kurum pek çok alt sistemden oluşmaktadır.

Müşteri Yorumları

logo_w.png
Art Kurumsal Danışmanlık ve
Tercüme Hizmetleri Ticaret
Limited Şirketi

Arama